Zavřít
Menu
House of Lobkowicz

Adventní slavnosti 26. a 27. listopadu 2016

Adventní slavnosti na Zámku Nelahozeves 26. – 27. listopadu 2016

Velmi populární Adventní slavnosti nabízejí každý rok kromě báječných vánočních trhů také adventní koncerty a zábavná představení pro děti. Během slavností probíhá i řada workshopů, například řemeslný workshop nebo zdobení perníčků, které je často zábavou pro celou rodinu. Kromě přehlídky oblíbených pokrmů české sváteční kuchyně a vánočních zvyků, si v čajovně můžete vychutnat výběrové čaje nebo potěšit své chuťové pohárky v zámeckém sklepení a na nádvoří.
Ve více než 100 řemeslných stáncích v prostorách zámeckého areálu můžete zakoupit zboží od místních umělců. Máte tak ideální příležitost, jak vybrat jedinečné vánoční dárky nebo pořídit originální vánoční dekorace, které v přeplněných obchodech nenajdete.
I pro návštěvníky, kteří adventní slavnosti navštívili v minulých letech, máme připraveno mnoho nového: cimbálovou muziku v zámeckém sklepení a nové prodejce s ještě zajímavější nabídkou produktů.
Zámecká expozice bude otevřena po celý víkend, po boku průvodců v dobových kostýmech se tak můžete vydat na prohlídku.

advent_nelahozeves_upoutavka

Back

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace